513 021 777Masz pytanie - Zadzwoń!
513 021 777
Masz pytanie?
Zadzwoń!

O nas

video

RoyalBi
O nas
Nasza przygoda z rowerami zaczęła się z maju 2014 roku. Początki były skromne, kilka ram, parę części i piwnica w domku jednorodzinnym. Uporem i determinacją przez te kilka ładnych lat dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy obecnie.
Aktualnie jesteśmy manufakturą rowerową, która stawia przede wszystkim na wymagania i oczekiwania klientów. Budując nasze rowery staramy się dopracowywać każdy szczegół i detal roweru. Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna i staramy się zawsze doradzić tak, abyście byli zadowoleni ze swoich zakupów.

Każdy rower to dla nas osobna historia i inne wyzwanie. Nie ważne czy jest to jeden z naszych rowerów modelowych czy rower personalizowany z konfiguratora- wszystkie są dla nas równie ważne. Możliwość zaprojektowania roweru swoich marzeń w naszym konfiguratorze pozwala nam bliżej Was poznać i wspólnie rozpocząć nową przygodę z niepowtarzalnymi cruiserami, obok których nie można przejść obojętnie. To Wy jesteście dla nas motorem napędowym i dla Was tworzymy kolejne dzieła sztuki, które posłużą wam jeszcze wiele lat.