513 021 777Masz pytanie - Zadzwoń!
513 021 777
Masz pytanie?
Zadzwoń!

Wysyłka

JAK
WYSYŁAMY?

Wszystkie nasze rowery wysyłamy w dużych kartonach z wytrzymałej 5-warstwowej tektury. Starannie zabezpieczamy każdy element wytrzymałą folią bąbelkową. Rowery na kołach 26-cio calowych w kartonie, mają zdemontowaną jedynie kierownicę, siodło i pedały. Rowery na kołach 28-mio calowych mają dodatkowo zdemontowane przednie koło, podobnie jak rowery z widelcami amortyzowanymi Springer.

Przednie bagażniki do rowerów przychodzą w osobnej paczce do zamontowania. Bagażniki tylne montujemy od razu na rower – nie wymagają montażu kupującego. Instrukcja złożenia rowerów dostępna jest w mailu potwierdzającym zamówienie.

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Czas dostarczenia paczki różni się w zależności od lokalizacji na terenie Polski. Firma DPD zastrzega sobie prawo do dostarczenia paczki w ciągu max 72h. Z naszego doświadczenia ten czas zazwyczaj nie przekracza 24-48h.

Uszkodzenia paczek w transporcie to mały odsetek, ale polecamy otworzenie paczki z rowerem tego samego dnia, aby sprawdzić stan roweru po transporcie. Jeśli rower został uszkodzony, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami pod nr telefonu 513021777 w celu ustalenia dalszych działań.